fbpx

Shitet tokë

Shitet tokë

Shitet tokë

Farkë e Madhe, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Shitje

Okazion

Property ID :

 RH-4941-property

Siperfaqja

2 dynym

Description

Shitet 2 dynym tokë e përshtatshme për aktivitet privat

Adresa: Farkë e Madhe

Për më tepër na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose nepermjet rrjeteve sociale Facebook dhe Instagram

Property on Map

Prona te ngjashme