fbpx

Shitet shtepi

Shitet shtepi

Shitet shtepi

21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitje

Okazion

Property ID :

 RH-4756-property

Siperfaqja

120m2

Description

Shitet shtepi e mobiluar 120m2, mbi Globe

Për më tepër na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose nepermjet rrjeteve sociale Facebook dhe Instagram

Property on Map

Prona te ngjashme

241 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *