fbpx

Apartament 2+1

Apartament 2+1

Apartament 2+1

Don Bosko, Rruga Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

Okazion

Property ID :

 RH-4775-property

Siperfaqja

90m2

Description

Apartament 2+1, 90m2 , Don Bosko 400€

Për më tepër na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose nepermjet rrjeteve sociale Facebook dhe Instagram

Property on Map

Prona te ngjashme

Ambjent

Ambjent 45m2 me fasadë xhami Adresa: Pranë Kompleksit Molla, Unazë…

Siperfaqja

45m2

Qera

Okazion

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *