fbpx

Apartament 2+1

Apartament 2+1

Apartament 2+1

Komuna e Parisit, Rruga Tish Daija, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

Okazion

Property ID :

 RH-4781-property

Siperfaqja

78m2

Description

Apartament 2+1, 78m2 i mobiluar, prane Stadiumit Dinamo, Komuna e Parisit, 600€

Për më tepër na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose nepermjet rrjeteve sociale Facebook dhe Instagram

Property on Map

Prona te ngjashme

232 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *