fbpx

Ambient i lirë

Ambient i lirë

Ambient i lirë

Bank of Albania, 1, Rruga Çamëria, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

Okazion

Property ID :

 RH-4923-property

Siperfaqja

96 m2

Description

Ambient me qera tek Torre Drin 96 m2, pamje spektakolare

Adresa: Rr. Abdi Toptani, Torre Drin

Për më tepër na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose nepermjet rrjeteve sociale Facebook dhe Instagram

Property on Map

Prona te ngjashme