fbpx

Ambient i lirë me qera tek Torre Drin

Ambient i lirë me qera tek Torre Drin

Ambient i lirë me qera tek Torre Drin

Qera

Okazion

Property ID :

 RH-4949-property

Siperfaqja

69

Description

Ambient i lirë 69 m2

Adresa: Rr. Abdi Toptani, Torre Drin

Për më tepër na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose nepermjet rrjeteve sociale Facebook dhe Instagram

Prona te ngjashme