fbpx

Ambient i lirë

Ambient i lirë

Ambient i lirë

Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

Okazion

Property ID :

 RH-4950-property

Description

Ambient i lirë, kati 9, pamje shumë e bukur

Adresa: Rr. Abdi Toptani, Torre Drin

Për më tepër na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose nepermjet rrjeteve sociale Facebook dhe Instagram

Property on Map

Prona te ngjashme